Sdílet na Twitteru Sdílet na FB

Ubytování

- neposkytujeme dlouhodobé ubytování

Ve školním roce 2018/2019 z důvodu nedostatečného počtu přihlášek na ubytování, neposkytujeme tuto celoroční službu žákům.

Ubytovací zařízení GSS Mikulov se nachází v prostorách domova mládeže Gymnázia, Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Mikulov a je situováno v klidové zóně vzdálené 10 minut pěší chůze od historického centra města Mikulov.

V roce 2007 objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí a disponuje 37 lůžky ve struktuře – 1 jednolůžkový, 9 dvoulůžkových a 6 třílůžkových pokojů. Pokoje jsou pro hosty povlečené, na pokojích nejsou k dispozici ručníky. Sociální zařízení se nachází na patře zvlášť pro ženy a muže, stejně jako vybavená kuchyňka. Na chodbě je k dispozici televizor s DVD přehrávačem a WIFI připojení. Součástí areálu je i uzavřené parkoviště, fotbalové a volejbalové hřiště. Pro cyklisty se najde i dostatek prostoru na uložení kol.

V případě zájmu je možno připravit snídaně, večeře, posezení u vína v naší jídelně nebo v létě na terase spojené s grilováním apod. Díky stylovému sálu je prostor vhodný i na pořádání soukromých a firemních akcí společenského nebo sportovního charakteru spojených s ubytováním. Přijeďte k nám. Projděte se historickým městem, projeďte vinohrady a nad pohárkem vína plného slunce poseďte a nechte se inspirovat k rozjímání a písničce.

Objednávky ubytování

Kontakty

Ubytovací zařízení GSS Mikulov Vídeňská 48 692 01 Mikulov Mobil: 777 104 950 E-mail: hana.mikulikova@gssmikulov.cz

Ceník a fakturační údaje

Individuální hosté: Kč 250,- (nejsme plátci DPH) Skupiny: 250,- (nejsme plátci DPH) Gymnázium a SOŠ Mikulov, p.o., Komenského 7, 692 16 Mikulov Č. účtu 000000-0019630651/0100

Mikulov a okolí

Historické město Mikulov se nachází v atraktivní lokalitě, která nabízí turistům bohaté sportovní a kulturní vyžití a vinařskou turistiku. Za prohlídku stojí nejen samotné město, kde na Vás dýchne historie ze všech stran – historické náměstí, zámek, Dietrichsteinská hrobka, kostel svatého Jana a Václava, Svatý kopeček, židovská čtvrť s hřbitovem a další, ale i blízká Chráněná krajinná oblast Pálava, Novomlýnské nádrže a Lednicko-valtický areál zapsán do světového dědictví UNESCO. Pro vyznavače sportu nabízí rozsáhlou síť cyklostezek a turistických stezek, jezdectví, lety balónem, koupání, rybaření, střelnici, bowling apod. Za zmínku stojí také lázeňství, které se rozvíjí v městě Lednice vzdáleném 14 km, a aquapark s wellness centrem Pasohlávky, vzdálený 13 km.    

Fotogalerie ke stránce


zavřít

Předměty online

Vidíte pouze předměty pro rok 2014/2015. Pro zobrazení všech předmětů použijte tento rozcestník.

Stáhnout almanach